GRATIS SPOTSCAN

LAAT GREAT MEDIA GRATIS JE OUDE SPOT SCANNEN OM TE KIJKEN WAT ER NOG BETER KAN!

thumbnail_IMG_6636

 

Twijfel je aan je bestaande radiospot? Ga dan eerst voor een kostenloze SPOTSCAN van Great Media en profiteer van 45 jaar ervaring!

Waarom een SPOTSCAN?

Hoe creatiever de spot hoe minder zendtijd je hoeft in te kopen. Je wil bovendien niet klinken zoals de rest van het reclameblok. Je wil er uit springen! Great Media is een onafhankelijk productiehuis met 45 jaar ervaring aan boord en gespecialiseerd in spots die *meer impact maken met minder GRP’s*.

SPOTSCAN

* ✔ Binnen 24 u feedback op je oude radiospot

* ✔ Alternatieve hooks die blijven hangen

* ✔ Gratis *Audio Brand Checklist* bij elke inzending

 

Hoe werkt het?

  1. Mail ons je huidige radiospot.
  2. Ontvang binnen 24u een memo met onze analyse + creatief alternatief.

**Bonus:** We sturen ook een korte scorekaart (helderheid, memorabiliteit, radiowaarde, merkfit).

 

Wat krijg je concreet?

🎙 *Analyse* – met maximum 3 verbeterpunten

💡 *1 Hook‑Optie* – creatieve invalshoek die je zender waarschijnlijk niet voorstelt

📑 *Audio Brand Checklist* – praktische tips om elke radiospot sterker te maken

 

Voor wie is de SPOTSCAN bedoeld?

* Bedrijven die hun oude spot willen onderwerpen aan een second opinion.

* Marketeers die twijfelen of hun boodschap écht scherp genoeg is

* Zaakvoerders die méér resultaat willen halen uit hun mediabudget

 

Veelgestelde vragen

Moet ik betalen voor de SPOTSCAN?   Nee, het is gratis en vrijblijvend.

Mag ik meerdere spots mailen?   Ja, zolang ze van dezelfde campagne zijn.

Wat als ik tevreden ben met mijn station‑versie?   Dan heb je bevestiging gekregen, zonder kosten.

Kan ik mijn mediatarieven behouden?   Absoluut. Wij doen enkel creatie & productie.

 

Over Great Media

Wij maken creatieve radiospots voor merken groot en klein. Wij geloven dat een slim idee méér oplevert dan extra zendtijd: creativiteit die zendtijd bespaart.

Wij geloven dat creatieve spots er voor zorgen dat de adverteerder minder zendtijd moet inkopen voor hetzelfde resultaat.

Anders gezegd : méér rendement voor hetzelfde budget. Wij verkopen geen lucht/airtime, maar tastbare reclamespots die wérken en converteren. Great Media is creatief en resultaatgericht, wij denken met je mee, ook op langere termijn. Investeren in een goeie reclamespot is de basis voor elke geslaagde campagne. Daarom adviseren wij om eerst een goeie commercial te laten maken bij een onafhankelijk productiehuis dat je ook adviseert alvorens je zendtijd inkoopt.

Investeer dus in méér creativiteit, niet in méér zendtijd!

👉Mail ons je spot en ontvang je spotscan binnen de 24 uur (werkdagen). eric-at-greatmedia.be

     0032/487/99.31.81

 

Gm broadcast Creatives logo trans

 

    Je naam (vereist)

    Je email (vereist)

    Je GSM (vereist)

    Onderwerp

    bericht

    Bewijs dat je menselijk bent door het selecteren van vlag.

    </

    Posted on augustus 26, 2025 in Uncategorized

    Share the Story

    About the Author

    Eric Hofman is een pionier van de commerciële radio en televisie. Radio disc-jockey, stemacteur, voice-over, copywriter, producent reclamespots. In 1980 begint hij als disc-jockey bij de toenmalige piraat Radio Contact in Brussel. In 1982 volgt de overstap naar Maeva waar hij jarenlang elke dag een eigen radioshow heeft op Vlaanderens populairste zender. In 1989 wordt Eric Hofman de stem van VTM, 15 Jaar lang spreekt hij dagelijks de VTM trailers in en leent zijn stem aan iconische tv-shows zoals Blind Date, Waagstuk, Tien Om te Zien, Trouwshow, De Vraag van 1 Miljoen, Gala van het Gouden Oog, De Gouden Schoen, 30 jaar VTM, Zondag Josdag, Vroemtuigen en andere succesformats. Daarna volgen 5 jaar als trailerstem en offscreen omroeper bij de toenmalige nieuwe TV zender van SBS: Vijf TV. Als stemacteur is Eric Hofman een vaste waarde als Skipper, de bazige baas van de Pinguins in de bioscoopfilms Madagascar van Dreamworks. In het dagelijkse leven is Eric producent van reclamespots sinds 1987. Hij is tevens pionier van digitale radio op AM kortegolf in DRM met Maeva.
    Back to Top